Reklama / ad

Stravování v Praze

Průzkum vedený během loňského roku ukázal, že většina dětí na cestě do metropole ocení zejména velkou dostupnost rychlého občerstvení - tedy různých budek s párky v rohlíku, hamburgery a hlavně tzv. fast foodové restaurace typu Kentucky Fried Chicken nebo Mc Donalds. Pokud pro jednou přimhouříme oko, zbude nám po návštěvě podobné občerstvovny ještě mnoho času na cesty po hlavním městě, protože jídlo je zde již připraveno a tak i školní třída je odbavena velmi rychle při svém výletu.

Občerstvení fast foodové naleznete na každém kroku a proto zde konkrétní adresy neuvádíme.

Školní jídelna nám. Jiřího z Poděbrad 8, Praha 3 nabízí při objednání 1 den předem možnost stravování za velmi příznivou cenu. Školní jídelna je v blízkosti centra. Pro informace a objednávky kontaktujte vedou školní jídelny Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . Více též na internetu .

Pokud jste provozovateli stravování v místech okruhů vhodných pro školní mládež a nabízíte kvalitní, levné a rychlé stravování pro uvedené skupiny, kontaktujte nás a rádi sem vaši provozovnu ZDARMA přidáme.