Reklama / ad

O nás

Celý tento portál byl sestaven v rámci projektu podpořeného účelovou dotací - grantem od Magistrátu hlavního města Prahy.

Grant : DOT/19/02/001377/2007 byl přidělen v roce 2007 a pomohl mi s dofinancováním.

Já se jmenuji Michal Veber a celý projekt jsem vymyslel. Pokud mne chcete kontaktovat, těším se na Vaší korespondenci na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Na stejnou adresu uvítám já i pracovní tým projektu Vaše zkušenosti s cestováním do hlavního města a doporučení, postřehy, náměty i dotazy. Jen tak je možné celý projekt udržet v chodu a dále jej rozvíjet. Kromě návrhů tras a zajímavých míst v Praze vhodných i k doplnění výuky se pokusíme zde vytvořit i seznam muzeí a památek a dalších atrakcí, které nabízí slevy pro školní skupiny. Obdobně se pokoušíme vytvořit obsáhlejší seznam pro všechny, kdo by v rámci školního zájezdu v naší metropoli rádi levně a přitom kvalitně přespali.

POKUD JSTE PROVOZOVATELI UBYTOVACÍ KAPACITY V PRAZE NEBO TĚSNÉM OKOLÍ, POKUD MÁTE ATRAKTIVITU VHODNOU K NÁVŠTĚVĚ ŠKOLNÍ MLÁDEŽÍ NEBO POSKYTUJETE ŠKOLNÍM SKUPINÁM SLEVY, PAK VÁS RÁDI UVEDEME NA TĚCHTO STRÁNKÁCH - ZDARMA. 

V rámci celého grantu bylo vytištěno velké množství letáčků, které byly rozeslány základním a středním školám v České republice, aby nejen podaly informace o možnostech výletů do Prahy, ale také zpropagovaly tento server. 

 Děkujeme za Vaše doporučení a reakce a přejeme příjemný pobyt v Praze matce měst !